Posturi Vacante

Anunt

Comuna Vata de Jos cu sediul in localitatea Vata de Jos, str. Calea Crisului, nr. 18, judetul Hunedoara organizeaza concurs conform legii nr. 188/1999 pentru ocuparea functiei publice vacante, de:
        - Inspector, clasa I, grad profesional asistent (compartimentul urbanism) - 1.

Pentru mai multe detalii: click aici

Anunt

Comuna Vata de Jos cu sediul in localitatea Vata de Jos, str. Calea Crisului, nr. 18, judetul Hunedoara organizeaza concurs conform legii nr. 188/1999 pentru ocuparea functiei publice vacante, de:
        - Inspector, clasa I, grad profesional asistent (compartimentul agricol si cadastru) - 1.

Pentru mai multe detalii: click aici

Anunt

- Referent, clasa III, grad profesional asistent (compartimentul registrul agricol) - 1.

Pentru mai multe detalii: click aici